HAKKIMIZDA

Bİz Kimiz ?

Açıldığı ilk günden bugüne müşteri memnuniyetini en ön planda tutan ve en son teknoloji ve trendleri müşterilerine sunmayı kendine görev edinen bir web tasarım ve yazılım ajansıyız. Kurulduğumuz günden bugüne uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih ettik. En büyük kazancımız, işimize duyduğumuz saygı ve tutku oldu. Her yeni projeye başlarken ayrı bir heyecan ve tutkuyu sizlerle bir yaşadık. Müşteri tarafında yeterince hazırlık yapılmamış, önem verilmeyen projeleri üstlenmeyiz. Çünkü bizim için her proje, yeni bir heyecan, yeni bir macera demek. Bu heyecanı müşteride göremezsek, o projenin başarılı olacağına inanmayız.

image
Müşteri Memnuniyeti

7/24 canlı destek ile sorunlarınızı anında çözerek isteklerinizi hemen yerine getiriyoruz.

image
Mükemmel Takım

Tecrübeli takım arkadaşlarımızla Seo çalışmalarınızı rahatça yapıyoruz.

image
Hızlı İşbitiricilik

Almak istediğiniz hizmeti gününde veya daha öncesinde teslim ederek sizlere zamandan tasarruf sunuyoruz.

Vizyonumuz

Kalite bilincinin yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden Beylikdüzü web tasarım ajansı; müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini genel kabul gören W3C standartlarında müşterilerine sunar . Beylikdüzü web tasarım ve yazılım ajansı bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli göstergesidir. Beylikdüzü web tasarım ajansı imzasını taşıyan tüm projelerinin kalitesinden sorumluluk ve gurur duyar.

Misyonumuz

Beylikdüzü Yazılım'ın öncelikli misyonu; tüm kurumsal partnerlerinin kurumsal kimliklerini internette modern, özgün, teknolojik mükemmellik ve yaratıcı bir şekilde imza bıraktığı web tasarım ve yazılım projelerine yansıtmak, internet üzerinde en doğru şekilde vitrin etmektir. Beylikdüzü web tasarım ajansı, beğeni odaklı çalışır. Web tasarımın ne kadar önemli olduğunu bilir. Birbirinden kıymetli onlarca müşteriye sahip Beylikdüzü web tasarım ajansı; ülkemizin internet ve bilişim teknolojileri alanlarındaki ilerleyişine katkıda bulunmayı da kendinde bir görev bilir.

elements eye