Beylikdüzü Yazılım'a hoşgeldiniz!

Türkiye'nin en iyi SEO - SEM ve Web tasarım ajansıyız.

Açıldığı ilk günden bugüne müşteri memnuniyetini en ön planda tutan ve en son teknoloji ve trendleri müşterilerine sunmayı kendine görev edinen bir web tasarım ve yazılım ajansıyız. Kurulduğumuz günden bugüne uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih ettik. En büyük kazancımız, işimize duyduğumuz saygı ve tutku oldu.

Her yeni projeye başlarken ayrı bir heyecan ve tutkuyu sizlerle bir yaşadık. Müşteri tarafında yeterince hazırlık yapılmamış, önem verilmeyen projeleri üstlenmeyiz. Çünkü bizim için her proje, yeni bir heyecan, yeni bir macera demek. Bu heyecanı müşteride göremezsek, o projenin başarılı olacağına inanmayız.

Biz Kimiz

Dürüstlük ve doğrudan iletişim firmamızın kilit karakter taşını oluşturur. İşimizi her zaman ciddiye alırız. Kendi işimiz gibi benimser ve söz verdiğimiz zamanda bitirmek üzere özveri ile maksimum çaba sarfederiz. Proje süresince her adımda yaşadığımız problemleri dürüstlükle ve samimi bir şekilde müşterilerimizle paylaşırız.

Müşterilerimizi gelip geçici değil iş ortaklarımızmış gibi görürüz. Biz çalışma isteğimizi, azmimizi, mutluluk ve heyecanımızı müşterimizden alırız. Düşüncelerini, proje hedeflerini, hayallerini tutkuyla dinleriz. Çalışmalarımızı, iki ortak gibi, zevkle yürütür ve proje başarısı için fikirlerimizi, uzmanlığımızı ve enerjimizi ortaya koymaktan çekinmeyiz.

Bir ömür boyu sürecek ortaklığın başlangıcını web tasarım ve yazılım hizmetleri ile başlatırız çünkü sonrasında yapacak çok daha fazla işimiz var! Web sitenizi hazırlamak, uzun bir yolun ilk adımı. Müşterimizle iş bitimi yolumuzu ayırmayız. Bakım, destek, güncelleme, geliştirme işlerinin yanı sıra dijital pazarlama ekibimizde pazarlama desteği sunarız.

Misyonumuz

Beylikdüzü Yazılım'ın öncelikli misyonu; tüm kurumsal partnerlerinin kurumsal kimliklerini internette modern, özgün, teknolojik mükemmellik ve yaratıcı bir şekilde imza bıraktığı web tasarım ve yazılım projelerine yansıtmak, internet üzerinde en doğru şekilde vitrin etmektir.

Beylikdüzü web tasarım ajansı, beğeni odaklı çalışır. Web tasarımın ne kadar önemli olduğunu bilir.

Birbirinden kıymetli onlarca müşteriye sahip Beylikdüzü web tasarım ajansı; ülkemizin internet ve bilişim teknolojileri alanlarındaki ilerleyişine katkıda bulunmayı da kendinde bir görev bilir.

Beylikdüzü web tasarım ve yazılım ajansı kendi geliştirdiği içerik yönetim sistemleri(CMS) ile web tasarım ve yazılım çalışmalarından emin bir firma olarak, eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli ve istekli olma vasıflarını kullanarak, geliştirdiği projelerin sorumluluklarını alır.

Vizyonumuz

Kalite bilincinin yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden Beylikdüzü web tasarım ajansı; müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini genel kabul gören W3C standartlarında müşterilerine sunar.

Web tasarım ve yazılım sektöründe; Beylikdüzü Yazılım'ın elde ettiği memnuniyet oranı sektör ortalamasının üzerinde olduğu kosununda bir iddia vardır.

Beylikdüzü web tasarım ve yazılım ajansı bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli göstergesidir.

Beylikdüzü web tasarım ajansı imzasını taşıyan tüm projelerinin kalitesinden sorumluluk ve gurur duyar.

Hizmetlerimiz

Firmanıza değer ve prestij katacak SEO - Web Tasarım - Web Yazılım çözümlerimizi inceleyin!

Beylikdüzü Yazılım ve SEO hizmetleri
Websitesi Analiz ve Web Tasarım

98%

SEO Hizmetleri

95%

SEM Hizmetleri

93%

Site içi ve Site Dışı Backlink Çalışması - Seo uyumlu link oluşturma

90%

Site Denetimleri

88%

Ekim ayına özel SEO paket kampanyalarından yararlanın!

1 yıl ve üzeri SEO - SEM paketi alımlarında İngilizce makale ve haber içeriği üretiyoruz.

Sunduğumuz SEO - SEM ve Web Tasarım - Yazılım hizmetlerini inceleyin !

Bilen bahane üretmez sahip çıkar! Hizmetlerimizin hepsi alanında uzman çalışanlar tarafından sağlanmaktadır.

Web sitesi analizi

Web sitesi analizi

Tüm cihazlar ile uyumlu Seo dostu web sitesi tasarımlarını yapar ve gelişen teknoloji ile birlikte sürekli olarak web sitesinin seo analiz çalışmalarını yürütür ve gerekli güncellemeleri yaparız.

Detaylı Bilgi
SEO Link Oluşturma

SEO Link Oluşturma

Eski web sitenizi seo uyumlu hale getirerek, arama motorlarının web sitenizi kolayca indeksleyebilmesini ve arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi
Tıklama Başı Maliyet Analizi

Tıklama Başı Maliyet Analizi

Arama motorlarında ya da sosyal medyada reklamlarını yönetirken, tıklama başına maliyetinizi en uygun fiyatda tutarken ihtiyacınız olan kitleye sizi ulaştıracak çözümler sunuyoruz.

Detaylı Bilgi
E-posta Pazarlama

E-posta Pazarlama

500.000 'in üzerindeki e-posta adresi datamızı istediğiniz sektörlerden filtreleyerek tanıtım broşürlerinizi, indirim, kampanya vb. aktivitelerinizi herkese birinci elden ulaştırabilmenizi sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi
Dinamik Site Haritaları

Dinamik Site Haritaları

Arama motorlarının düzenli olarak sitenizi ziyaret etmesini ve her ziyaretlerinde sitenizde paylaşılan en son yazı, ürün ya da haberleri indekslemelerine olanak sağlayan dinamik web yazılım çözümleri sunuyoruz.

Detaylı Bilgi
Site Denetim ve Güncellemeleri (Site Auditing)

Site Denetim ve Güncellemeleri (Site Auditing)

Beylikdüzü Yazılım müşterilerini gelip geçici birer iş olarak değil, birer partner - iş ortağı olarak görür. Anlaşmanın yapıldığı ilk günden itibaren oluşturulan her reklam çalışması ya da web sitesi tasarım ve yazılım hizmetleri, gelişen teknolojiler ile birlikte denetlenir ve revize edilir.

Detaylı Bilgi
Telefon Optimizasyonu (Mobil Uyumluluk)

Telefon Optimizasyonu (Mobil Uyumluluk)

Yapmış olduğumuz her web sitesi tasarımı tüm cihazlar (masaüstü, telefon, tablet, tv) ile uyumludur. Responsive web tasarım altında ek bir bedel ödemezsiniz. Seo için büyük önem taşıyan mobil uyumluluk, SEO hizmeti alan ya da almayı düşünen herkesin web sitesinde olmak zorundadır.

Detaylı Bilgi
Organik Arama Moturu Sıralaması Kontrolleri

Organik Arama Moturu Sıralaması Kontrolleri

Arama motorlarında ilk sayfada ve reklamsız alanda sürekli olarak yer almanızı sağlayacak SEO çalışmamızı yürütür iken haftalık, aylık, üç aylık ve altı aylık raporlar çıkarır ve geliştirilmesi gereken herşeyi rapor halinde sizlere sunarız.

Detaylı Bilgi
Masaüstü ve Mobil Hız Optimizasyonu

Masaüstü ve Mobil Hız Optimizasyonu

Özellik Google son yaptığı güncellemeler ile açıkca belirtti ki, artık SSL sertifikası bulunmayan ve hız perfonmansı düşük web sitelerini özellikle mobil aramalar başta olmak üzere ilk sıralarda göstermeyeceğini açıkladı. Son teknoloji kullanılarak (Php7 - EcmaScript - Less - Sass - Css3 - Html5) hazırlanan web siteleriniz hem mobil hem de masaüstü versiyonlarında yüksek hızda çalışır.

Detaylı Bilgi
mobil uygulama geliştirme flutter

Mobil Uygulama Geliştirme

Kişisel ihtiyaçlarınız ya da daha fazlası için modern arayüze sahip, kullanımı kolay mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Detaylı Bilgi
Sosyal medya yönetimi hizmeti

Sosyal medya yönetimi

Pinterest, Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr, Reddit, Linkedin sosyal medya hesaplarınızın yönetimini ve gönderilerin mümkün olan en çok kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi
internet reklamları - Google Adwords

SEM (Reklamlar)

Tıklama başı maliyetleri en uygun seviyelerde tutarak en fazla kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi

BİZİMLE BİRLİKTE ÇALIŞIN !

Kurumsal firmalar ile çalışmanın vermiş olduğu rahatlığı, güvenirliliği yaşayın!

Uygun SEO Hizmet Paketleri

Uygun fiyatlı SEO servis paketlerinden birini seçin ve karşılığında en iyi sonuçları alın.

BAŞLANGIÇ PLANI
400 / aylık
 • Anahtar kelime analizi
 • Aylık 4 makale (blog yazısı)
 • Günlük 1 adet sosyal medya gönderi paylaşımı
 • Facebook - Twitter - Instagram - Linkedin Yönetimi
 • Site içi optimizasyon çalışması
PREMIUM SEO PLANI
2.000 / aylık
 • Baclink çalışması
 • Sosyal medya yönetimi
 • Aylık 10 makale
 • Site içi SEO çalışması
 • Rakip - piyasa ve anahtar kelime analizi
 • Sıralama Takip
 • Site Denetimi
 • Site Analizi
 • Sıralama endeksi
 • Özgün içerik oluşturma (Türkçe - İngilizce)
 • Anahtar kelime keşfetme

Tamamladığımız web tasarım - seo - web yazılım projeleri işimizi ne kadar sevdiğimizin kanıtıdır.

Her zaman müşterilerimizin arzu ve isteklerini anlayarak; ihtiyaçlarına net cevap sunan, kullanımı pratik ve güvenli yazılımlar ortaya çıkarmak hedefindeyiz. Ekstra masraf için şişirme özellikler veya uygulamalarla bir şeylerin yapıldığı iması ve algısı yaratmıyoruz.

Counter Discussion

100

Müşteri Tutma

8

Yıllık deneyim

284

Mutlu Müşteri

6

Profesyonel çalışan

Uygun Web Tasarım ve Web Yazılım Fiyat Paketleri

Uygun fiyatlı Web tasarım ve web yazılım fiyatı paketlerinden birini seçin ve firmanıza prestij katın.

BAŞLANGIÇ PLANI
500 / yıllık
 • Domain
 • SSL sertifikası
 • 8 adet web sayfası
 • Aylık Google Analystics raporu
 • Google haritalara konum ekleme
 • 1 adet foto galeri sayfası
 • Seo dostu - responsive
PREMIUM WEB UYGULAMALARI
4.000 / yıllık
 • Müşteri takip sistemi
 • Ürün ve Stok takip sistemi
 • Satış takip sistemi
 • Gelir - Gider takip sistemi
 • İhtiyaca yönelik iş takip sistemi
 • E-ticaret çözümleri